MENU
klinika

Vetëm në 24 orët e fundit

Sërish bilanc tragjik në Itali, 683 persona të vdekur

25.03.2020 - 18:36

Rritet sërish numri i personave që kanë humbur jetën nga COVID-19 në Itali. Në 24 orët ë fundit në shtetin fqinj kanë vdekur 683 persona duke e çuar numrin total në 7503.

kolana e librave

Ndërsa të infektuarit janë 57.521, 3.491 më shumë se ditën e djeshme. Po ashtu edhe numri i të shëruarve është rritur, 9.362, 1.036 më shumë se një ditë më parë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Letra e mjekut italian po bën xhiron e rrjetit

“Fëmijë, mos kini frikë nga koronavirusi!”


18 raste të reja, 277 të infektuar në Shqipëri

Të dhënat e fundit: 16 viktima, humb jetën 76-vjecari nga Durrësi

"Bloomberg"/ Raporti i inteligjencës amerikane

Ç’ka fshehur Kina në këtë pandemi?

Pikat e forta die të dobëta të tij

COVID-19 nuk vritet, por kalbet vetë!

"Çdo gabim apo mos vëmendje paguhet vërtet rëndë”

Mjekja shqiptare në spitalin italian rrëfen për “Uniformën e Vetëvrasjes”

Gjithçka që ende nuk dimë për koronavirusin

A do ketë valë të dytë dhe a bëhemi imunë pasi infektohemi?