MENU
klinika

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

28.04.2020 - 07:07

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e martë, dt. 28 Prill 2020, nuk ka reshje në të gjithë qarqet.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 10/ 21°C
në vendet e ulëta: 10 / 24°C
në vendet malore: 6 / 19 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare dhe për momente të shkurtra kohore, në pjesën jugperëndimore të territorit pritet të fryjë e fortë.