MENU
klinika

Mes 2 viktimave të sotme një 42- vjeçar

Shkon në 81 numri i viktimave në Greqi nga COVID-19

07.04.2020 - 09:54

Dy raste të reja ka shënuar Greqia ditën e sotme teksa numri total shkon në 81.

Mes 2 viktimave, një 42- vjeçar në Selanik ka humbur jetën si dhe një e moshuar në Athinë.

kolana e librave

Ndërkohë Greqia ka 1755 të infektuar teksa është një nga vendet më të prekura në Ballkan.

Mitsotakis tregon kur mund të hyjnë turistët e huaj

Greqia rihap ishujt për pushime

Ja sa shtetas erdhën në Shqipëri në 24 orë

Kakavijë/ Fluks hyrjeje në doganën shqiptare

Lëkundjet ndihet dhe në Shqipëri

Tërmet me magnitudë 5.8 në Greqi