MENU
klinika

Furgoni del nga rruga

Aksident i rëndë në Gramsh, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

13.05.2020 - 16:05

Një furgon ka dalë nga rruga në fshatin Poroçan teksa bilanci deri tani është 1 viktimë dhe 3 të plagosur.

Policia së bashku me ambulancën janë nisur drejt vendit të ngjarjes ndërkohë nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti.

kolana e librave

Viktima është një 32- vjeçar me inicialet E.Ll.

Saktësisht aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ”Toskollare” ndërkohë që fshati Poroçan është rreth 32 kilometra larg nga qyteti i Gramshit.