MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 29 Maj 2020

29.05.2020 - 06:39

Këtë të premte, euro kap sot vlerën e 124.50 lekëve.

Dollari amerikan, këmbehet në treg me 113.40  lekë.

Paundi britanik nuk ka ndryshuar nga dita e djeshme, duke kapur sërish vlerën e 138.50 lekëve.

Dollari kanadez, këmbehet në tregun valutor me 82.40 lekë.

Franga zvicerane është rritur dhe këmbehet sot me 116.40 lekë.

konica ekonomiakonica ekonomia mobile

Dhe së fundmi jeni japonez, kap sërish vlerën e 1.05 lekëve.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë informacion: