MENU
klinika

Ekspertët e Ministrisë së Mbrotjes në vendngjarje

Gjenden granata e plumba në Shkodër

01.06.2020 - 14:18

Gjenden disa granata dhe plumba në një truall te njesise Gur i Zi të bashkise Shkoder.

Bëhet me dije se kjo sasi municioni mendohet te jetë prej shume vitesh në zonë. Ato janë pikasur vetëm sot krejt rastësisht.

kolana e librave

Pritet që në vendngjarje të mbërrijnë ekspertët e Ministrisë së Mbrojtjes për të bërë ekzaminimin e tyre.

Në 2 orë hyjnë 8 mijë qytetarë në Morinë

COVID-i nuk tremb kosovarët, dynden drejt bregdetit shqiptar!

2 raste të reja, të shtruar në spitalin e Peshkopisë

Pas 4 muajsh pa asnjë rast, COVID-19 shfaqet dhe në Dibër

Ndërron jetë 53- vjeçarja në Kukës

E zuri korrenti teksa ndizte pompën e ujit