MENU
klinika

Detajet e para

Kërcet arma në Shkodër, qëllohet me breshëri plumbash 50-vjeçari

27.06.2020 - 08:39

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në Shkodër.

Mësohet se është qëlluar me armë drejt shtetasit Alban Luka, 50 vjeç.

kolana e librave

50-vjeçari po ecte në rrugën e Darragjatit, të Njësisë Dajç, kur është qëlluar nga disa persona me motor.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm, ndërsa Luka ka shpëtuar mrekullisht, pa marrë asnjë plumb.

Në 2 orë hyjnë 8 mijë qytetarë në Morinë

COVID-i nuk tremb kosovarët, dynden drejt bregdetit shqiptar!

2 raste të reja, të shtruar në spitalin e Peshkopisë

Pas 4 muajsh pa asnjë rast, COVID-19 shfaqet dhe në Dibër

Ndërron jetë 53- vjeçarja në Kukës

E zuri korrenti teksa ndizte pompën e ujit

Edukatorja e kopshtit dhe bashkëshorti tregtar

Konfirmohen dy raste pozitive me Covid 19 në Lezhë,