MENU
klinika

Tragjike në Ksamil

Pushuesja rrëzohet nga lartësia, ndërron jetë

11.08.2020 - 13:08

Shkoi për pushime në Ksamil, humb jetën tragjikisht një 69-vjecare.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë të martë në një nga plazhet e Ksamilit.

Viktima është identifikuar si Kristina Cauli, nga Berati.

Bëhet me dije se ajo është rrëzuar aksidentalisht nga një lartesi në plazh.

Transporti për në spitalin e Sarandës është bërë menjëherë, por kjo nuk e ka ndihmuar që të shpëtonte gjallë.

Plagët e marra i kanë kushtuar jetën 69-vjeçares.

Formular për të dënuarit për terrorizëm

OFL zbarkon në Fier, Mallakastër dhe Gjirokastër

Zbardhen emrat/ Pas Kukësit dhe Dibrës...

Kandidatët e PD-së në Gjirokastër, nesër bëhet votimi

Rënie temperaturash dhe reshje të dendura

Zonat ku rrezikohen përmbytje

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë