MENU
klinika

Zbulohet gjinia e bebes

Chiara Ferragni nënë për herë të dytë

07.10.2020 - 19:37

Pak ditë më parë, blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni dhe Fedez ndanë me të gjithë lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të dytë.

“Familja jonë po zgjerohet. Leo do të bëhet vëllai i madh”, -shkroi Chiara në postimin e publikuar në Instagram.

Ndërsa sot e përjavshmja ‘Oggi’, ka zbuluar se Chiara është në pritje të një vajze. Leo do të bëhet me motër më të vogël, e cila pritet të vijë në jetë në 9 prill 2021.

Ky lajm i ka emocionuar të gjithë, pasi fansat e blogeres mezi presin të shohin hap pas hapi pritjen e saj të ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

Love these pics with baby too much ? Wearing @giambattistavalliparis ?

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on