MENU
klinika

I akuzuar për falsifikimin e...

Gjykata vendos më 3 nëntor për ish-kryebashkiakun e Shkodrës

22.10.2020 - 11:52

Gjykata e Tiranës më datë 3 nëntor do të shqyrtojë kërkesën e Prokurorisë për pushimin e çështjes së ish-kryebashkiakut të Shkodrës Valdrin Pjetrit.

Bëhet me dije se kërkesa nga do të shqyrtohet nga  gjyqtarja Oltiona Goxha.

Kujtojmë që Ish-kreu i Bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri është nën akuzë për falsifikim të formularit të dekriminalizimit. Pasi ka pasur një të shkuar kriminale dhe një dënim për trafik droge në Itali.

Ra në greminë dhe mbeti i bllokuar në makinë

Aksident i rëndë në Pukë, humb jetën zyrtari shkodran

Zonat me reshjet më të dendura

Javën tjetër fillon dëbora

"Do ndërhyhet me buxhetin e ardhshëm"

Fshati në Lezhë i ‘izoluar’ nga mungesa e rrugës!

Në prag të fushatës elektorale/ Kush rikthehet në krye të Kadastrës?

Socialistët në Shkodër ndryshojnë postet drejtuese