MENU
klinika

Policia jep detaje

Përmbyset zetori, ndërron jetë 60 vjeçari

01.10.2020 - 18:24

Një person ka humbur jetën pasi zetori me te cilin ishte duke punuar eshte permbysur. Ngjarja e rende ka ndodhur ne Vlore, ne fshatin Skrofotinë.

Informacion paraprak

Rreth orës 18:25, në hyrje të fshatit Trevllazër, një zetor duke punuar tokën aksidentalisht është përmbysur dhe si pasojë drejtuesi shtetasi M.K., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Skrofotinë, Vlorë, ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.