MENU
klinika

"Mezi po presim të të njohim…"

Almeda Abazi shtatzënë për herë të dytë

25.11.2020 - 11:22

Almeda Abazi do të bëhet nënë për herë të dytë! Lajmi i pritjes së ëmbël është publikuar nga vetë ish-missi shqiptar. “Bebi numër 2 është duke u rritur. Mezi po presim të të njohim bebi jonë”.

Kujtojmë se, dyshja 1 vit e gjysmë më parë, në maj të 2019-ës u bënë prindër të një djali për herë të parë, Efehan. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman e kurorëzuan dashurinë e tyre shumëvjeçare në shkurt të vitit 2017 në Los Angeles.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNMbretëresha ka një dhuratë speciale për të

Kate Middleton feston 10 vite martesë!

Do e vijojë emisionin e tij në...

Eno Popi rezulton pozitiv ndaj Covid-19

Shuma marramendëse që ka marrë për një set fotografik!

Habit Endrit Mërtiri!