MENU
klinika

“Ekzistoj prej këtij personi të mrekullueshëm”

Reperi i dhuron së ëmës 1 milion dollarë për ditëlindje

23.12.2020 - 12:54

Diddy i ka dhuruar nënës së tij, Janice 1 milion dollarë dhe një makinë luksoze Bentley për 80-vjetorin e saj të lindjes. Reperi bëri gjestin e veçantë ndaj së ëmës si një shenjë mirënjohjeje për mbështetjen e saj të vazhdueshme.

“Unë ekzistoj vetëm për shkak të këtij personi të bukur, të dashur, gazmor, të vërtetë, të zgjuar dhe të mrekullueshëm. Gëzuar 80 vjetorin e lindjes, nënës më të mirë në botë! Të dua përgjithmonë!”, ka shkruar reperi.

Gëzuar ditëlindjen! Sean 'Diddy' Combs i dhuroi nënës së tij Janice me 1 milion dollarë dhe një Bentley të ri në festimin e 80-vjetorit të saj në një darkë të bollshme në Los Angeles të hënën

Artisti organizoi gjithashtu një festë me miqtë më të afërm. Ish-modelja dukej e mrekulleshme e veshur me një fustan ngjyrë argjendi me një dekolte të hapur kombinuar me një gjerdan prej ari.

Të gjitha tuajat: Diddy pastaj e drejtoi nënën e tij jashtë ku zbuloi se një Bentley krejt i ri ishte ulur në rrugën për të, ndërsa miqtë e tyre ishin mbledhur për të parëTë gjitha tuajat: Diddy pastaj e drejtoi nënën e tij jashtë ku zbuloi se një Bentley krejt i ri ishte ulur në rrugën për të, ndërsa miqtë e tyre ishin mbledhur për të parë

Uau! Në një homazh të ëmbël Diddy ndau një fotografi të nënës së tij të veshur me një ansambël Versace

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN