MENU
klinika

EMRI/ Pësoi infarkt

Ndërron jetë Shefi i Komisariatit në Lushnjë

04.05.2021 - 08:54

Shefi i komisariatit të Lushnjës, Adrian Matani ka ndërruar jetë në moshën 45-vjeçare.

Mësohet se shefi i komisariatit dyshohet se ka humbur jetën nga infarkti në banesën e tij në Tiranë, por edhe pse familjarët e kanë dërguar me urgjencë në spital, 45-vjeçari nuk ka mundur të mbijetojë.

Metani prej vitesh ishte pjesë e Policisë së Shtetit, ku kishte ngjitur me radhë dhe shkallët e hirearkisë, ndërsa së fundi ishte shef i komisariatit të Lushnjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN