MENU
klinika

"Ju uroj një të dielë të qetë"

Rama publikon pamje nga liqeni i Marinës në Belsh

16.05.2021 - 09:46

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga pike e re turistike pranë liqenit të Marinës ku uron një të dielë të qetë për të gjithë.

Rama bën të ditur se investimet pranë liqnit të Marinës në Belsh janë pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fonit Shqiptar të Zhvillimit.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh, pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan kryeministri.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN