MENU
klinika

arrestohet edhe i shpalluri në kërkim

Të akuzuar për drogë, policia u vë prangat babë e bir në Durrës

13.05.2021 - 12:52

Durrës – Dy persona janë vënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për drogë. Mësohet se në pranga kanë rënë I.Ç., dhe B.Ç.,  (babë e bir )pasi iu sekuestruan një sasi lënde narkotike e dyshuar e llojit cannabis sattiva. Mësohet se ditën e djeshme  kanë ndaluar  B.Ç., 30 vjeç, banues në Durrës,(i biri) pasi nuk ka zbatuar masën e  sigurisë ” Arrest në shtëpi” të dhënë nga Gjykata e

Ndërkohë policia njofton se në vijim të operacionit policor “Arrameras”, ku u arrestuan në flagrancë 4 shtetas dhe shpallur në kërkim një tjetër, në sajë të punës së pandërprerë është vënë në pranga edhe shtetasi i shpallur në kërkim. I arrestuari është H.X., 28 vjeç, banues në Larushk, Krujë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


një nga ditët më të rëndësishme të besimit

Durrës/ Besimtarët myslimanë festojnë Fitër Bajramin


"Do zëvëndësohen… Bujrum të gjithëve!"

Lame kritika drejtuesve të Kadastrës dhe bën paralajmërime

Një nën hetim pasi nuk i hapi derën policisë

Lokalet hapur pas orarit, gjoba pronarëve në Durrës

Si do të transformohet Porti i Durrësit?

Rama bën publike fotografinë e maketit të përfunduar

Arrestohet një 40-vjeçar nga Maqedonia e Veriut

Kapen 300 kilogramë kokainë në Portin e Durrësit

Ekzekutimi i vëllezërve Haxhia

SPAK zbardh rolin e dy vrasësve me pagesë