MENU
klinika

Të ndarë por partnerë në biznes

Kim Kardashian dhe Kanye West bëhen sërish bashkë

09.07.2021 - 10:35

Mund të jenë ndarë por janë akoma partnerë në biznes. Pasi Kim Kardashian njoftoi në fillim të kësaj jave se “KKW Beauty” do të mbyllet për një ribrandim, shumë fansa menduan se ky vendim ka të bëjë me divorcin nga Kanye, për shkak të mbiemrit West që ajo mbante kur ishte e martuar me reperin.

Por një burim i afërt me Kardashian thanë për Page Six se nuk është aspak kështu. Në fakt, reperi e ka ndihmuar ish gruan e tij për riformulimin e markës. “Vendimi i Kim për të ribranduar nuk ka asnjë lidhje me shkronjën W në KKW pasi ajo nuk e ka ndryshuar emrin e saj ligjor dhe mban ende nga West,” tha burimi.

Së shpejti: Kardashian në fillim të kësaj jave nxiti ribrandimin në Historitë e saj në Instagram

Kardashian është jashtëzakonisht e lumtur për këtë fazë të ardhshme të karrierës së saj. “Formulat inovative dhe madje edhe përvoja e blerjes për të qenë në gjendje të blini të gjitha kategoritë e bukurisë dhe kozmetikës nën një markë, një faqe në internet ka qenë gjithmonë vizioni i Kim nga fillimi.“, tha burimi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zbulohen detajet e projektit të ri

Kim Kardashian bëhet pjesë e filmit të njohur


‘Isha fëmijë, familja qëndroi në Prishtinë’

Dua Lipa rrëfen e prekur largimin nga Kosova

Të tjerëve u duken të çuditshme

Këto gjëra ndodhin vetëm në vendet skandinave

Disa personazhe që thuhet se do të marrin pjesë

Çfarë dihet deri tani rreth ‘Ferma VIP’?