MENU
klinika

Shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë

Ndërron jetë në një spital në Itali vajza 19-vjeçare

11.07.2021 - 11:28

Ka ndërruar jetë 19-vjeçarja Daniela Gjoka e cila u përfshi në zjarri që ra në Velipojë mëngjesin e 4 korrikut.

Nëna e saj Alketa Gjoka dhe dy fëmijët e tjerë vijojnë të jenë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Daniela Gjoka ndërroi jetë në një spital në Itali ku ishte dërguar për mjekim të specializuar bashkë me nënën dhe motrën 15 vjeçe dhe vëllain 12 vjeç. Hoteli 3-katësh në pronësi të familjes u përfshi nga flakët pas shpërthimit të zjarrit, si shkak e rrjedhjes së gazit të një bombule gazi.

Në muajin gusht të këtij viti 19-vjeçarja kishte planifikuar dasmën, por ëndrra e saj u ndërpre në mes.

"E kishte grua të dytë, më shumë më dhimbset ajo!"

Flasin familjarët e çiftit Rrasa nga Divjaka

Operacioni “Bregdeti Ynë"

IKMT shemb objektin pa leje në Orikum

“Shqipëria bëhet me tri hekurudha”

Balluku: Porti i Vlorës do të kthehet në port jahtesh

"Brenda 5 viteve do kemi autostradën Muriqan-Fier"

Rama: Do të ndërtojmë 4 porte turistike

Arrestohen 4 persona, mes tyre ‘koka’ e grupit

Goditet baza e prodhimit dhe trafikut të kanabisit në Sarandë