MENU
klinika

Përmbyten rrugët

Reshjet e shiut shkaktojnë probleme në Kukës

20.09.2021 - 09:44

Reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar probleme në Kukës, duke përmbytur rrugët.

Për pasojë ka probleme në lëvizjen e këmbësorëve dhe mjeteve, ndërsa uji po vërshon edhe në rrugët kryesore e të brendshme të qytetit.

Po ashtu probleme janë shfaqur edhe në rrugët nacionale nga rrëshqitja e dherave dhe gurëve. Prej tre ditësh Kukësi është përfshirë nga reshje të dendura shiu, duke sjellë probleme në qytet.