MENU
klinika

"Strehohen 359 familje që humbën shtëpinë nga tërmeti"

Rama nxjerr video nga blloku i banimit në Kavajë

25.10.2021 - 10:01

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga blloku i ri i banimit në Kavajë.


Rama shprehet se ky kompleks do të hapë dyert për 359 familje që humbën shtëpitë e tyre nga tërmeti.

“Mirëmëngjes dhe me bllokun e ri të banimit në Kavajë, ku për disa javë do të hapen dyert për 359 familje që humbën shtëpitë nga tërmeti, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.