MENU
klinika

Nënkryetari i PD

Alibeaj reagon për incidentet në PD ende pa nisur protesta: Turp! Nxit demokratët të përplasen

08.01.2022 - 12:30

Nënkryetari i PD, Enkelejd Alibeaj ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me incidentet e shënuara para selisë së PD, ende pa nisur protesta.

“Sali Berisha do dhune dhe gjak. Nxit demokratet te perplasen me njeri tjetrin dhe vete eshte fshehur. Turp! Kjo eshte fytyra e vertete e Sali Berishes. Te dhunoje kedo qe nuk mendon si ai!”- shkruan Alibeaj.