MENU
klinika

Arsyeja

Arrestohet aktori Albano Bogdo

23.02.2022 - 14:36

Aktori i njohur Albano Bogdo rezulton se ka rënë në prangat e policisë rrugore rreth orës 01:39 të mëngjesit të 22 shkurtit. Burime për ABC bëjnë të ditur se Bogdo është ndaluar nga një patrullë e policisë rrugore ndërsa pas verifikimeve është konstatuar se nuk ka qenë i pajisur me leje drejtimi.

Mësohet se Bogodo po ngiste një makinë “BMW” dhe është ndaluar në Bulevardin Bajram Curri. Pas verifikimeve në komisariat Albano Bogdo është lënë i lirë ditën e sotme pasi masa për të është dhënë “detyrim për tu paraqitur”.

Para autoriteteve, Albano Bogdo mësohet se ka dhënë këto deklaratat:

“Jam njohur me letrën e të drejtave të mia dhe shpjegime do të jap në një fazë tjetër të hetimit. Gjë tjetër nuk kam për të thënë.”  

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ja vajza që i ka vjedhur zemrën!

E pranoi! Albano Bogdo, i dashuruar!

“Do të kujtoj deri në frymën e fundit”

Ditë zie/ Albano Bogdo humb njeriun e zemrës