MENU
klinika

U quajt “sozia” e Kim Kardashian!

E dashura e Kanye West sqaron dyshimet për operacione plastike

06.03.2022 - 14:41

Chaney Jones, ose “muza më e re” e Kanye West, ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pasi është parë në disa takime me reperin, ku është përfolur për ngjashmërinë e saj me Kim Kardashian.

Ndërkohë, ajo ka bërë disa postime në “Instagram” së fundmi për të zbuluar disa informacione të panjohura për veten e saj.

Studentja 24-vjeçare ka sqaruar të gjithë, duke thënë se nuk kam bërë kurrë një operacion në fytyrën e saj ndërsa renditi ‘5 fakte për mua’.

Këto postime erdhën pas fjalëve se e dashura e re e artistit 44-vjeçar i ngjan shumë ish-bashkëshortes së tij Kim Kardashian.

Bukuroshja ndau një postim provokues në “Instastory”-n e saj, duke publikoi një foto të vetes me një rroba banje.

Përgjatë fotos, e cila tregonte profilin anësor të fytyrës së saj, ajo tha: ‘Mendoj se isha 20 vjeç këtu. Kjo ishte para operacionit të vitheve.

Ajo këmbënguli, ‘E njëjta fytyrë, e njëjta hundë, nuk e kam mohuar kurrë operacionin.’

Duke sjellë edhe një herë në vëmendje temën e ngritjes së të pasmeve të saj, ajo vazhdoi, “… dhe për t’iu përgjigjur pyetjeve të të gjithëve, po, unë kam bërë operacion, por gjithmonë kam qenë e mbushur edhe para ndërhyrjes.”

Chaney vazhdoi të ndante detaje rreth jetës së saj me 429,000 ndjekësit e saj në platformën e saj të “Instagram”-it.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Për mua divorci është shaka”

Kanye West çudit me deklaratën për Kim