MENU
klinika

“Ka qenë trauma më e madhe pas divorcit”

Monika flet për vështirësinë e saj në “Big Brother VIP”

22.03.2022 - 14:27

Monika Lubonja ishte një nga konkurrentet më të përfolura të “Big Brother VIP”, duke iu afruar shumë natës finale të formatit.

Pas përfundimit të spektaklit, aktorja ka folur shpesh herë për eksperiencën e saj, duke treguar momentet që i kanë bërë më shumë përshtypje

Së fundmi, e ftuar në emisionin “Ditë pas dite”, Monika foli gjatë për të gjithë dinamikat e krijuara brenda shtëpisë, ku ndër të tjera, ajo foli edhe për një episod që ndodhi në midis Semit dhe Fifit dhe për mënyrën si është parë në rrjete sociale dhe si e ka përjetuar ajo.

“Pjesa që kam kaluar me Fifin dhe Semin, për mua ka qenë trauma më e madhe pas 97 që unë kam kaluar sikletet e mija, sepse dhe unë pata një divorc në ato kohë, jeta ime nuk ishte e thjeshtë. Ishte një traum sepse u ngritën që kjo gua po ndihmon njërën pa e ditur që kjo vajza tjetër kishte një problem dhe ajo, sepse ajo erdhi dhe tha unë ankthin e kam hequr dhe unë tani dilja si xhandar i këtyre kur unë nuk isha kjo. Këtë gjë un e kam parë shumë keq në rrjete sociale, ku janë marrë vetëm me fjalë dhe na kanë masakruar”- u shpreh Monika.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Reality-show u rikthye pas katër vitesh

Këta janë konkurrentët VIP të “Big Brother Albania”

Historia që nisi në "Big Brother VIP"

Monika Lubonja “zyrtarizon” marrëdhënien me pilotin

Nga gjendja e Beatrix te ftohja me Arjolën

Monika i jep përgjigje të gjitha pyetjeve!