MENU
klinika

Tmerr në Vlorë

Babai gjen të varur vajzën në banesë

15.05.2022 - 10:01

Ngjarje tronditëse në Selenicë të Vlorës.

Një 47-vjeçare është gjetur e pajetë në banesë nga babai i saj.

E ndjera me inicialet A.H u gjet e pajetë nga babai i saj nga babai i saj rreth orës 06.20.

Për ngjarjen është njoftuar policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.