MENU
klinika

Gara për kreun e ri të PD

Berisha takim me simpatizantët në Kukës, Elezi në Berat e Lushnje

16.05.2022 - 16:30

Sali Berisha dhe Ibsen Elezi, rivalët në garën për kreun e ri të Partisë Demokratike vijojnë turin e takimeve me elektoratin.

Këtë të hënë, ish kryeministri do të jetë në orën 17.30 në takimin me qytetarët në Kukës.

Ndërkohë kandidati tjetër, Ibsen Elezi sot do të zhvillojë takime me me anëtarë dhe simpatizantë të PD në degët e qarkut Berat si dhe në Lushnjë, Divjakë.

Zgjedhjet për kreun e ri të PD do të mbahen më 22 maj 2022.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pas tij qëndron e vendosur foto e Sali Berishës

Elezi vijon fushatën për kreun e PD, takon demokratët e Laçit!


7 ditë kohë për t’i dhënë fund krizës politike

Ministri bullgar merr në dorë krijimin e qeverisë së re

Medalje ari dhe rekord kombëtar

Luiza Gega, krenaria në Lojërat Mesdhetare

Punëtorët në grevë

Kaos në aeroportet e Evropës

“Premtimi për Shqipërinë dhe M. e Veriut duhet të ishte mbajtur”

Ministrja e Jashtme gjermane: Të përshpejtohen negociatat…