MENU
klinika

"Ju lutemi..."

Kryeministri Edi Rama ka një kërkesë

22.05.2022 - 11:03

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamjet mahnitëse të Llogarasë. Rama ka bërë dhe një kërkesë për qytetarët, ku shkruan: “E vetmja kërkesë për ju që do të vizitoni bregdetin: JU LUTEMI asnjë mbeturinë të hedhur në tokë”.

Postimi i Ramës

GATI edhe ballkoni i pastruar mbi pasqyrën mahnitëse të Llogarasë

E vetmja kërkesë për ju që do të vizitoni bregdetin:

JU LUTEMI asnjë mbeturinë të hedhur në tokë!

#ShqipëriEPastër

#TëBashkuarJoTëNdarë

#ShqipëriaEArdhmjaJonë

#SkaKohëPërPushim

#SkaKohëPërPushim