MENU
klinika

Foto

Me lot në sy, çfarë i ka ndodhur Loredanës?

19.05.2022 - 10:59

Loredana është njëra nga artistet më të suksesshme të momentit. Ajo gjithashtu është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private.

Së fundmi, Loredana i ka befasuar të gjithë me postimin e fundit. Ajo është shfaqur me lot në sy dhe në gjendje jo të mirë, por kësaj radhe ka të bëjë me diçka tjetër.

Reperja e njohur vuan nga alergjitë sezonale dhe këtë e ka treguar përmes një foto në ‘Instastory’, ku shihej pa makeup dhe me lot në sy.

“Polena është ‘çmendur’ këtë vit.”, ka shkruar ajo duke treguar se vuan nga një alergji.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit e Lorit ishte para 6 muajsh në bashkëpunim me Don Xhonin, e cila u pëlqye shumë nga publiku./abcnews.al