MENU
klinika

“Dua vetëm të jem e lumtur!”

Adele flet për planet e saj me të dashurin Rich Paul

06.07.2022 - 09:40

Adele kishte shumë për të folur në intervistën e saj të fundit. Këngëtarja e “Easy on Me” foli për planet e saj familjare dhe marrëdhënien me të dashurin Rich Paul në “Desert Island Discs” të BBC Sounds. Ajo i tha prezantueses Lauren Laverne se do të dëshironte të kishte më shumë fëmijë për t’i dhënë djalit të saj 9 vjeçar, Angelo, shumë vëllezër dhe motra.

“Unë patjetër do të doja disa fëmijë të tjerë,” i tha Adele Laverne. “Do të ishte e mrekullueshme nëse mundemi.” Nëse nuk do mundemi, “Unë kam Angelon”, shtoi ajo. “Dua vetëm të jem e lumtur.”

Të qenurit nënë e ndryshoi Adelën në “çdo mënyrë”, tha këngëtarja 34-vjeçare.

“Mirë, keq, e çuditshme. Më pëlqen të jem nënë,” tha ajo.

Sa i përket bashkëprindërimit me ish-bashkëshortin Simon Konecki, Adele i tha Laverne se nuk ka qenë shumë e vështirë kohët e fundit pasi ata janë ende miq të mirë.

“Nuk ka asnjë problem dhe nuk ka pasur probleme. Ishte më e lehtë të sigurohesha që kjo të mos ndodhte, por unë u bekova me të, ai është thjesht më i miri.”

Marrëdhënia e Adelës me Paul, një agjent sportiv, ka ndryshuar gjithashtu jetën e saj për mirë. Që kur ata filluan të takoheshin vitin e kaluar, Paul e ka shtyrë Adelën të bëjë atë që e bën të lumtur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ish-Sekretarja e Shtetit: Fatkeqësisht, tani ka pyetje…

“SHBA nuk po ndihmojnë në çështjen Kosovë-Serbi”

“Unë jam 31 vjeç. Faleminderit Zot..."

31 vjetori i lindjes së Adele, fillon me një lajm