MENU
klinika

Jeni kuriozë?

Olsa Muhameti na zbulon pamjet e para nga “Kepi i Tundimeve”

07.07.2022 - 10:11

“Kepi i Tundimeve” do të quhet emisioni më i ri në Top Channel. Pas suksesit me “PërPuthen”, autorja Olsa Muhameti, ka folur për programin e ri që pritet të vijë me mjaft zhurmë duke marrë parasysh që një format i tillë është i ri për publikun shqiptar.

“Kepi i Tundimeve” do të ketë 10 konkurrentë të rinj seksi, të cilët do të vendosen në vila në zonën e Kepit të Rodonit.

Menjëherë pas këtij lajmi, publiku ka kuriozitet që të dijë sa më shumë. Deri më tani Olsa na ka zbuluar se “Kepi i Tundimeve” do të fillojë shumë shpejt ku paralajmëroi dhe fansat të bëhen gati.

Ditën e sotme ajo na zbuluar dhe një foto në InstaStory ku tregohet se kanë nisur përgatitjet për emisionin.

Të konfirmuar deri më tani janë vetëm katër prej konkurrentëve: Erjola Doci, Fatjon Kuqari, Atdhe Xharavina dhe një model i huaj, Gabriele.

Sipas zërave programi do të jetë pak a shumë një version shqiptar i “Too Hot to Handle” ose të paktën ideja kryesore.

Olsa, e cila njihet si autore e programeve të suksesshme në “Top Channel”, i është besuar ky format por nuk e dimë ende se çfarë surprizash ka rezervuar ajo.

A do të bazohet seriali tërësisht në versionin e “Too Hot to Handle” në Netflix apo do të përshtatet disi për publikun dhe shikuesit shqiptar?

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Flitet se ka patur konflikte me Olsa Muhametin

Bora Zemani largohet nga “Përputhen”?