MENU
klinika

"Publiku më pret shumë mirë"

Aurela Gaçe “thumbon” kolegët: Nuk kam lekë për të blerë klikime

12.08.2022 - 10:06

Aurela Gaçe është konsideruar në tregun muzikor shqiptar si divë. Prej vitesh, ajo ka spikatur për të kënduarit live dhe energjinë shpërthyese në skenë. Sakaq, këngët e saj kthehen menjëherë në hite.

Së fundmi, gjatë një interviste për “21 Media”, Aurela ka folur për klipin e saj dhe klikimet, duke mos kursyer as edhe një “thumb” për kolegët e saj.

“Pritet shumë mirë. Nuk i kam ato klikimet sepse nuk kam lekë që t’i hedh për të blerë ato klikime. Apo s’duhet ta thoja këtë? Lekët i hedh në performancë, në punë. Nuk kam nevojë ti mbush mendjen askujt nëse jam e suksesshme ose jo sepse shumë mirë kudo që shkoj publiku më pret shumë mirë”, u shpreh këngëtarja.

Më tej, Aurela lajmëroi se së shpejti do të vijë me një album të ri, të cilin fansat e saj po e presin me shumë entuziazëm.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Je zbukuruar shumë… ndonjë çun?”

Aurela Gaçe në pritje të ëmbël?

Thuhej se ishte drejtoreshë në Ministrinë e Mbrojtjes

Aurela Gaçe reagon e revoltuar pas akuzave për Eli Farën


Pamjet e tyre të përqafuar në rrugë bënë xhiron e rrjetit

Çfarë i bëri bashkë Era Istrefin me Don Xhonin

Reperi zbulon emrin e veçantë të fëmijës

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë!