MENU
klinika

Pak ditë pasi u bë nënë

Ilda Bejleri “rrëmben” vëmendjen me linjat e saj

23.08.2022 - 12:11

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri ka marrë vëmendjen e ndjekësve me format trupore vetëm pak ditë pas lindjes. Prezantuesja solli në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Siena, më datë 8 Gusht në Spitalin Hygeia. Po atë ditë, Ilda ndau dhe imazhin e parë të së voglës së saj.

“Nga dashuria me dashuri. Siena jonë është këtu”, shkroi moderatorja. Mirëpo, së fundmi, ajo ka spikatur pasi duket në super formë. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi të gjatë saten të cilin e ka shoqëruar me taka transparente dhe një çantë të kuqe.

“Mami e re në qytet”, ka shkruar ajo krah fotove, ku ka marrë komente të shumta pozitive.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zbulohet emri që ka zgjedhur për vajzën

Ilda Bejleri bëhet nënë për herë të parë