MENU
klinika

Fier

Iu gjet kanabis në çantën e shpinës, arrestohet 24-vjeçari

10.08.2022 - 10:24

Një 24-vjeçar në Levan të fieri është arrestuar pasi i policia i ka gjetur një sasi të konsiderueshme kanabisi.

Arrestimi i tij u bë në kohën kur policia ndaloi për kontroll makinën në të cilën 24-vjeçari I.S. ishte pasagjer, dhe kanabisi u gjet në çantën e tij të supit, njofton Policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.