MENU
klinika

Detajet e para

Plagoset me thikë një 33-vjeçar në Elbasan

03.08.2022 - 10:33

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen “28 Nëntori”, gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi Q. H., 27 vjeç, banues në Elbasan, ka goditur me mjet prerës (thikë) shtetasin O. D., 33 vjeç, banues në Elbasan, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna për kapjen e shtetasit Q. H.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.