MENU
klinika

Pas sherrit me të

Punonjësja i djeg makinën pronarit në garazhin e hotelit

05.08.2022 - 10:48

Një automjeti në garazhin e një hoteli i është vënë zjarri. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta mes punonjës së hotelit dhe pronarit.

Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasja A. B. (e punësuar në këtë hotel), i ka vënë zjarrin një automjeti të markës “Seat”, në pronësi të shtetasit K. Xh. (pronari i hotelit), banues në Sarandë.

Sarandë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasja A. B. (e punësuar në këtë hotel), i ka vënë zjarrin një automjeti të markës “Seat”, në pronësi të shtetasit K. Xh. (pronari i hotelit), banues në Sarandë.

Rama: Sezoni turistik me mbulimin më të madh në mediat ndërkombëtare

CNN fton turistët që të vizitojnë rivierën shqiptare!

Ngjarja që dyshohet se solli hakmarrjen

Pistat ku po hetohet pas atentatit me dy viktima në Vlorë

Një emër i njohur për policinë

Identifikohen viktimat e atentatit në Vlorë

Tre autorë, ja roli i tyre!

Atentati në Vlorë, çfarë dyshohet?