MENU
klinika

"Kunatë me Bora Zemanin"

Në lidhje me Romeon? Lori Hoxha iu jep fund dyshimeve

03.10.2022 - 10:05

Ka shumë kohë që në rrjet përflitet për një lidhje mes Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha, e cila është trashëgimtarja e “Top Channel”.

Duke qenë se Romeo ka “historik” për lidhjet e tij me goca me influencë, Lori padashur u bë pjesë e spekulimeve.

Së fundmi dyshimet u shtuan edhe më shumë, ndaj ajo ka vendosur t’u japë fund të gjitha dyshimeve.

Një komentuese i ka shkruar Lorit në një postim “Kunatë me Bora Zemanin”, ndërkohë përgjigjen e ka marrë nga një tjetër komentuese, e cila shkruan “Lori s’është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon, tung”.

Këtë fjali të komentueses, Lori Hoxha e ka bërë “like”, duke u dhënë fund të gjitha lajmeve.

Pse ndodhi kjo “tymnajë”?

Thashethemet nisën të përhapeshin pasi Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit në dasmën e Arbër Hajdarit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nga Beatrix Ramosaj te Ledri Vula

Kush janë vipat më të paguar gjatë verës?

U tha se i prishën marrëdhëniet me ‘Top Channel

Veprimi i binjakëve ndaj Lori Hoxhës na bëri konfuzë!