MENU
klinika

Ishin në vëzhgim prej disa javësh

Kryenin grabitje me dhunë në zonën e Liqenit Artificial, autorët…dy policë

26.11.2022 - 11:43

Dy efektivë kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për grabitje në zonën e liqenit Artificial të Tiranës.

Burimet bëjnë me dije se policët, konkretisht polici i Patrullës së komisariatit nr1. Serxhio Cani 23 vjeç dhe polici bashkiak Sajmir Muzikanti 39 vjeç akuzohen se kanë vjedhur dy qytetarë.

Po ashtu mësohet se të dyshuarit u mbajtën nën vëzhgim për disa javë dhe mëngjesin e sotëm u vunë në pranga.
Agjencia e Mbikëqyrjes Policore po kryen veprimet.