MENU
klinika

Shoqërohet në polici

Goditi me grusht Berishën duke e gjakosura, ja kush është agresori

06.12.2022 - 13:52

Personi që shihni është agresori që sulmoi me gusht kryetarin e PD-së, Sali Berisha, i cili po marshonte drejt protestës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Personi në fjalë goditi rrufeshëm Berishën, duke e gjakosur afër syrin dhe duke e rrëzuar.

Ndërkohë, që agresori u neutralizua nga truproja dhe u gjakos në fytyrë.

  • foto galeri

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN