MENU
klinika

Dikur bëri “lëmsh” gjithë Shqipërinë

Ja kush është një nga banoret e “Big Brother Vip”!

24.12.2022 - 23:10

Ka nisur këtë mbrëmje Big Brother Vip Albania. Spektakli mjaft i ndjekur nga shqiptarët, starton sonte në këtë Vigjilje të Krishtlindjeve.

Ndërkohë banorët e parë të cilët janë bërë pjesë e shtëpisë për të garuar për çmimin e madh janë aktorja Olta Gixhari, aktori Amos Zaharia, artisti Kristi Dragoti dhe gazetarja Zhaklina Gjolla, Tea Trifoni, Herion Mustafaraj.