MENU
klinika

Urimi i veçantë i futbollistit

“Luiz-mania” prek edhe çiftin Ajsel dhe Eros!

24.01.2023 - 12:26

Eros dhe Ajsel Grezda janë një nga çiftet më të komentuara të momentit. Ndonëse më herët, futbollisti është shprehur se e bezdis fakti që përflitet vetëm për jetën private, në marrëdhënien e tij të re ai nuk i ka kursuer postimet dhe dedikimet e ëmbla.

Ditën e sotme partnerja e Eros, Ajsel feston ditëlindjen. Nëse po prisni t’u themi që Grezda i ka bërë një dedikim romantik, na vjen keq që ju zhgënjejmë. Futbollisti i ka bërë partneres një super dedikim të veçantë dhe “të kohës”.

“Edhe 100 zemër. Të dua më shumë se Luizin,”-i ka shkruar Eros në një pusullë bashkëshortes së tij.

Këtë urim sigurisht që Ajsel e ndau me ndjekësit e saj ku krahas tij shkruan: “Kur burri jot është më romantik nga sa e ke imagjinuar.”

Epo nuk është e habitshme që “Luiz-mania” paska prekur edhe çiftin e njohur.

Kujtojmë që Ajsel Abazi është kushërira e Almeda Abazit, e cila prej vitesh jeton në Turqi pranë bashkëshortit të saj të njohur Tolgahan. Edhe Ajsel jeton po atje, ndërsa Grezda luan me skuadrën Manisa të Turqisë.

Më herët Eros i dha fund lidhjes së tij me Oriola Marashin pikërisht për shkak të xhelozisë nga ana e futbollistit.

Grezda ishte ai që përpiqej ta largonte Oriolën nga modelingu, duke sjellë kështu probleme në çift. Gjatë një intervistë për “Sport Magazine”, ai ka treguar se gjithmonë e ka bezdisur ky fakt pasi flitej për lidhjen e tij dhe jo karrierën.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një romancë brenda familjes së Almeda Abazit

Tolgahan quajti “vëlla” futbollistin shqiptar


Shkak tradhtia? Në një romancë prej më shumë se 1 viti

Adrola Dushi i jep fund lidhjes me reperi!

“Shyqyr që nuk e kishe biletën e kthimit”

Opinionisti i “BBVIP” debaton keq me Albin Nakon!