MENU
klinika

Krushqi me Sabianin?

Robert Aliaj komenton flirtet mes Kristit dhe Keisit

20.02.2023 - 13:24

Brenda shtëpisë së “Big Brother Vip 2” si duket po lind një tjetër dashuri. Pas Kiarës dhe Luzit, disa shkëndija po ndizen mes Keisi Medinit dhe Kristi Aliajt.

Këto ditë, Keisi është duke krijuar një afrimitet me Kristin, të dy i kanë shprehur pëlqimin njëri-tjetrit, aq sa ka mbetur vetëm 1 puthje për ta finalizuar lidhjen.

Ndërkohë, lidhur me këtë çfarë është duke ndodhur brenda shtëpisë ka reaguar dhe i ati i Kristit, Roberti.

Në një lidhje telefonike me emisionin ‘Fan Club’ në ‘Top Channel’ tha se përderisa djali i tij po pranon diçka të tillë, atëhere duhet të ketë diçka të veçantë.

“Kristi nuk është tip që ngacmon, është pak e vështirë se është selektiv. Kur Kristi pranon një mënyrë të tillë marrëdhënieje mund të ketë diçka”, tha ai.

I pyetur në lidhje me marrëdhënien e Kristit jashtë BBVA, Roberti mohoi të dinte se kishte një lidhje.

“Portalet shqiptare bëjnë thashethemaxhiun, po Kristi është djalë i ri, nuk është çudi që të ketë lidhje me vajza, por që unë vetë nuk di, nuk njoh njeri, s’më ka thënë gjë”, shtoi Aliaj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Kristin e paguan dhe shkoi për gallatë"

Robert Aliaj ‘nxjerr zbuluar’ emisionin “Love Story”