MENU
klinika

FOTO

Vuçiç në Kuvendin e Serbisë, detaji që e shoqëron…ujku

02.02.2023 - 19:35

Në seancën e sotme të Kuvendit të Serbisë, ku presidenti Aleksandër Vuçiç foli për Kosovën dhe Metohinë, një pjesë e publikut i ra në sy një detaj, i cili i qëndronte pikërisht pranë tij, një filxhan kafeje me figurën e një ujku. Në këtë njëjtin moment, ky detaj mori një vëmendje të madhe në rrjetet sociale.

Por pse një filxhan me figurë ujk?

Në javët e kaluara, në shenjë mbështetjeje për Vuçiç, anëtarët dhe simpatizantët e SNS-së shpërndanë imazhe të ujqërve në rrjetet sociale me komente shoqëruese “Ujqërit tuaj janë gjithmonë me ju” ose “Gjithmonë me presidentin tuaj”, duke demonstruar kështu mbështetjen e tyre për Vuçiç.

FOTOLAJM/ Vuçiç në Kuvendin e Serbisë, detaji që e

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN