MENU
klinika

Video

E dashuruar apo zemërthyer?! Melinda zbulon të pathënat

31.03.2023 - 08:10

E ftuara e radhës në AfterParty ka qenë artsitja shumë e dashur shqiptare, Melinda Ademi.

Plot të pathëna dhe gjëra ekskluzive ajo i ka zbuluar me ne në intervistën e shkurtër të realizuar.

E pyetur nëse është e dashuruar apo zemërthyer, ajo ka deklaruar se është e dashuruar me jetën.

Më tej, Melinda u pyet se cila është reperja më e mirë shqiptare dhe përgjigjjen e saj e shihni duke klikuar në linkun më poshtë:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Gëzuar Ditëlindjen mami!"

Melinda Ademi uron të ëmën e ndjerë!

“Keni shkuar tek mjekët me foton time”?

Melinda Ademi “thumbon” hapur koleget

"E ka dit ndoshta që ka me shku dhe s’ka dasht"

Melinda Ademi rrëfen mes lotësh momentet e fundit me nënën


Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë