MENU
klinika

"Është i sinqertë, por…!"

Ftesa e Alibeajt për kandidatët e primareve, Ngjela zbardh skenarin

22.03.2023 - 17:39

Avokati Spartak Ngjela tha në një intervistë për Euronews Albania se ftesa e Alibeaj për kandidatët e primareve që të garojnë me siglën e PD-së është e sinqertë.

“Do të kuptohet që s’është i sinqertë në momentin që ata do të thonë po. Ai ka thënë hajdeni ashtu siç thatë ju. Deri tani e kuptojmë të sinqertë, por nëse ata shkojnë dhe ai ju thotë më duhet kjo, më duhet ajo, kuptohet që s’ka qenë i sinqertë.

Unë mendoj që ka qenë i sinqertë sepse është në krizë Partia Demokratike dhe mundohet ta nxjerrë nga kriza,” – u shpreh Ngjela.
Sipas avokatit kjo krizë vjen edhe prej faktit që nuk pranohet nga Uashingtoni.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Mbajeni mend nga unë, do ju dalë”

Ngjela: SPAK shumë shpejt do bëjë goditje të mëdha