MENU
klinika

Ja vlera e pasurisë së saj për vitin 2023

Kim sërish në mesin e femrave më të pasura

31.03.2023 - 08:15

Kim Kardashian është njëra nga personazhet më të njohura dhe më të përfolura në media, e cila hyn në listën e femrave më të pasura viteve të fundit.

Këtë vit (2023) pasuria neto e saj vlerësohet në 1.8 miliardë dollarë.

Në vitin 2014, pasuria e saj ishte rreth 45 milionë dollarë.

Sipas Forbes, në vitin 2015 dyfishoi fitimet dhe vlera neto u dyfishua nga 28 milionë dollarë në 54 milionë dollarë.

Në vitin 2013 me koleksionin e saj Sears Line dhe Kardashian ka fituar rreth 600 milionë dollarë .

Në 2018 pasuria e saj neto ishte 350 milionë dollarë dhe në vitin 2021 Forces e vlerësoi se pasuria neto e Kimit ishte 1 miliard dollarë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Video-intervistë me Prof. Besim Boçin

“Femrat shqiptare duan të bëhen si Kim Kardashian”


Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë