MENU
klinika

“Kam lënë veten pas dore”

Ndahen përfundimisht Keisi dhe Kristi, i japin fund marrëdhënies

18.03.2023 - 13:14

Kristi dhe Kejsi menduam se ishin çifti i dytë në këtë BB VIP pas Luizit e Kiarës por duket se u ndanë pa nisur mirë.

Pas qendrimit të ftohtë Kejsi ka folur me Kristin dhe kanë vendosur ta ndërpresin marrëdhënien e tyre pasi nuk po përshtaten dhe ajo ndjen se ka lënë veten pas dore.

Por nuk dihet nëse shkaku i ksaj ndarje janë këshillat e Sabianit, apo hyrja e Lorenc Hasramës.