MENU
klinika

Në gjendje të rëndë në spital

E rëndë në Lushnjë, 33-vjeçarja hidhet nga kati i katërt i pallatit

10.06.2023 - 11:27

Rreth orës 10:20, në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnjë, dyshohet në gjendje depresioni, është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit shtetasja D. Z., 33 vjeçe, e cila ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.