MENU
klinika

Ja si duket aktorja

Ndryshim në pamje? Frymëzohuni nga Angelina Jolie!

09.06.2023 - 08:11

Të gjithë e dinë që djemtë e Shqipërisë janë kthyer në bjondë për shkak të Luiz Ejllit, por vajzat do të frymëzohen tjetërkund.

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie, që përgjithësisht i ka qëndruar besnike pamjes së saj natyrale dhe flokëve shumë afër ngjyrës origjinale, tashmë ka ndryshuar look.

Ajo është kthyer në bjonde dhe duket më seksi se kurrë me look-un e ri!

Nuancat e hapura janë gjithmonë “IN” për verën dhe sidomos me bjonden nuk gabohet kurrë! Nëse po prisje një shenjë të ndryshoje look, jepi! Kjo ishte!

Angelina Jolie Is the Blondest She's Been Since 'Girl, Interrupted' — See the Photos | Allure

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV

Olta Gixhari, “Maestro” e Fifi, ja sfida që i bën bashkë

Mungesë organizimi dhe interest të ulët për të marrë pjesë

‘Kënga Magjike’ merr vendimin e papritur!

Pas shkëputjes disa vjeçare

Eni Koçi i rikthehet muzikës