MENU
klinika

S'ka më vend për komente!

Olsi Bylyku zbuloi te dasma e Elgitit statusin e tij

05.06.2023 - 12:02

Nuk ka më vend për komente, se Olsi Bylyku është zyrtarisht beqar.

Ai ishte i pranishëm mbrëmë në dasmën e një prej miqve të tij më të mirë, Elgit Dodën dhe në event ka shkuar vetëm pa partneren e tij Eglin.

Nëse ju kujtohet Olsi dhe Egli ishin të pandashëm, por tani ajo kohë është e shkuar e harruar.

Edhe Elgiti me Klean kanë vendosur të ftojnë Olsin dhe jo Eglin, sepse me të kanë miqësi më të hershme.

Kjo lë të kuptohet se tashmë Olsi është zyrtarisht beqar, ndaj goca “aksion”!

“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV

Olta Gixhari, “Maestro” e Fifi, ja sfida që i bën bashkë

Mungesë organizimi dhe interest të ulët për të marrë pjesë

‘Kënga Magjike’ merr vendimin e papritur!

Pas shkëputjes disa vjeçare

Eni Koçi i rikthehet muzikës