MENU
klinika

Pas 2 vitesh martesë

A po divorcohet Ariana Grande nga Dalton Gomez?

17.07.2023 - 14:04

Ariana Grande, e njohur për vokalin e saj të fuqishëm dhe hitet që pushtojnë ‘top listat’, së fundmi u pa në ndeshjen e tenisit pa unazën e saj të martesës. Kjo shënon një tjetër rast ku ajo është parë pa unazë, duke shtuar akoma më shumë spekulimet se mund të jetë në prag divorci.

Fansat shprehën shqetësimet e tyre dhe vunë në dyshim statusin e martesës së Grande me Dalton Gomez. Disa fansa spekuluan se mungesa e unazës mund të jetë për shkak të mirëmbajtjes ose përmirësimit, ndërsa të tjerë shprehën shqetësime për gjendjen e marrëdhënies së tyre.

Një person shkroi në Twitter: “Më vjen keq që me të vërtetë nuk po përpiqem të filloj asgjë, por dua të di nëse dikush tjetër ka vënë re se gishti i unazës nuk ka unazë?”

Një tjetër shkroi: Askush tjetër e vuri re që #ArianaGrande nuk kishte mbajtur unazën e saj të martesës?

Kohët e fundit, Ariana Grande ka qenë e fokusuar në punën e saj, përfshirë edhe angazhimin në filmin Wicked, i cili është përballur me vonesa për shkak të grevës së vazhdueshme të aktorëve.

Fansat e saj presin me padurim çdo përditësim apo sqarim, por vetëm koha do të zbulojë të vërtetën pas unazës së humbur dhe statusin e martesës së Grandes.